GLOBO Eastern Europe

GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o
Priemyselný park Géňa 5498
93401 Levice
Slovakia

Tel.: +421 362300211
Fax: +421 233523784
sekretariat@globo-lighting.sk

SPOLOČNOSŤ

  • GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny GLOBO.

    Značka GLOBO bola založená v roku 1998 a produkcia Globo je distribuovaná do viac ako 50-tich krajín sveta.

    Najdôležitejší obchodný partneri sú obchodné reťazce, nábytkové obchody a špecializovane predajne so svietidlami.

    GLOBO sa zúčastňuje každoročne na medzinárodných špecializovaných výstavách vo Frankfurte, Miláne, Hong Kongu a v Moskve.

    Sortiment pozostáva z viacej ako 2000 druhov svietidiel, ktoré sú distribuovane v Európe z dvoch distribučných centier.

    Distribučné centrum pre zapadnú Európu sa nachádza v Rakúsku a distribučné centrum pre východnú Európu sa nachádza v GLOBO EASTERN EUROPE, s.r.o. na Slovensku.

    GLOBO EASTERN EUROPE disponuje modernými skladovými priestormi v Priemyselnom parku v Leviciach s kapacitou viac ako 10 000 paletových miest.

    GLOBO EASTERN EUROPE zamestnáva momentálne viac ako 40 zamestnancov.

ZAMESTNANCI

  • Konateľ

  • Konateľ
    Ing. Zsolt Straňovský
    +421 36 2300213
    zsolt.stranovsky@globo-lighting.sk
    Zsolt Stranovsky.jpg
  • Konateľ
    Marian Černák
    +421 36 2300212
    marian.cernak@globo-lighting.sk
    Marian Cernak.jpg
  • odbyt Zákaznícky servis

  • riadenie odbytu
    Mgr. Plánka Juraj
    +421 36 2300 230
    juraj.planka@globo-lighting.sk
    globo SK juraj planka_2.jpg
  • expedícia

  • odbyt
    Mária Štefková
    +421 36 2300225
    maria.stefkova@globo-lighting.sk
    Maria Stefkova.jpg
  • odbyt
    Monika Kašová
    +421 36 2300226
    monika.kasova@globo-lighting.sk
    Monika Kasova.jpg
  • odbyt
    Mgr. Miroslava Ižáková
    +421 36 2300228
    miroslava.izakova@globo-lighting.sk
    Miroslava Sebova.jpg
  • odbyt
    Zuzana Chovanová
    +421 36 2300 242
    zuzana.chovanova@globo-lighting.sk
    Zuzana Chovanova.JPG
  • odbyt
    Ing. Šántová Eva
    +421 36 2300222
    rendeles@globo-lighting.sk
    globo SK eva santova_2.jpg
  • odbyt
    Anita Kunyik
    +421 36 2300221
    ugyfelszolgalat@globo-lighting.sk
    globo SK anita kunyik 1.jpg
  • účtovníctvo

  • účtovníctvo, kontrola
    Alena Černáková
    +421 36 2300220
    alena.cernakova@globo-lighting.sk
    Alena Cernakova.jpg
  • účtovníctvo, kontrola
    Ing. Peter Hlaváčik
    +421 36 2300246
    peter.hlavacik@globo-lighting.sk
    Peter Hlavacik.jpg
  • účtovníctvo, kontrola
    Jana Marchynová
    +421 36 2300245
    jana.marchynova@globo-lighting.sk
    Jana Marchynova.jpg
  • účtovníctvo, kontrola
    Ing. Černáková Diana
    +421 36 2300220
    diana.cernakova@globo-lighting.sk
    globo SK diana kolikova_2.jpg
  • účtovníctvo, kontrola
    Andrea Halabukova
    +421 36 2300244
    andrea.halabukova@globo-lighting.sk
    Andrea Halabukova.jpg
  • nákup

  • vedúci oddelenia nákupu
    Ing. Tomáš Černák
    +421 36 2300 219
    tomas.cernak@globo-lighting.sk
     
    toams_cernak.jpg
  • nákup
    Natália Tranová
    +421 36 2300 231
    nakup@globo-lighting.sk
    Natalia Tranova.jpg
  • nákup
    Michal Kokavec
    +421 36 2300 241
    michal.kokavec@globo-lighting.sk
    michal kokavec (SK) 1.jpg
  • technológia

  • technické oddelenie
    Ján Boháč
    +421 36 2300229
    jan.bohac@globo-lighting.sk
    Jan Bohac.jpg
  • logistika

  • Vedúci logistiky
    Martin Boháč
    +421 36 2300250
    martin.bohac@globo-lighting.sk
    Martin Bohac.jpg
  • sekretariát

  • sekretariát
    Elena Naďová
    +421 36 2300 211
    sekretariat@globo-lighting.sk
    Elena Nadova.jpg